Porcelánový kelímek/pohárek – kytičky 2
Související produkty
Francouzské přírodní mýdlo – Oliva, 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
61,98 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena:
750 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní oliva. Užijte si chvilku potěšení a pohody ve své koupelně díky našemu mýdlu z olivových listů, které vás přenese přímo do Provence, tradiční oblasti produktů Le Chatelard 1802. 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Ylang Ylang, 100g, bez palmového oleje
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní ylang ylang, bez palmového oleje. Podlehněte této intenzivní, sladké, květnové vůni získávané z květů stromu ylang-ylang, které jsou známé pro své silné aromatické a zejména afrodiziakální účinky. 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Jasmín, 100g, bez palmového oleje
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní jasmín, bez palmového oleje. Objevte vůni jasmínového mýdla, typického květu východní Asie, která vás zanese do nádherných, tajuplných zahrad. 100 g.
Porcelánová mýdlenka – oválná, kytičky 2
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
Porcelánová mýdlenka s ručně malovaným vzorem kytičky 2, porcelán. Originál, druhý stejný nenajdete.
Detailní popis produktu
Keramický kelímek na zubní kartáček je ideálním doplňkem k mýdlence a je důležitým doplňkem umyvadla. Váš zubní kartáček bude mít krásné místo a nikde se neztratí.
Vlastnosti
- Materiál: Porcelán
- Vzor: Keramický kelímek/pohárek – kytičky 2
- Ruční výroba: Helena Ladová Lišková
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdla a mýdlenky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| ? Rozměr: | 11 cm |
| Materiál: | Porcelán |
| GPSR: | Helena Ladová Lišková, Přátelství 73/68a, Praha 22, 104 00, Česká republika |
Francouzské přírodní mýdlo – Lotosový květ, 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
61,98 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena:
750 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní lotosový květ. Mýdlo s vůni lotosového květu poskytne vaší pokožce hydrataci a hebkost. 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Fialky, 100g, bez palmového oleje
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní fialky, bez palmového oleje. Tuhé mýdlo parfémované fialkou vás zaručeně potěší svojí neodolatelnou vůni, díky které se vrátíte do dětství, nebo vás přenese do nádherné letní zahrady. 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Verbena a citrón, 100g, bez palmového oleje
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní verbena a citrón, bez palmového oleje. Potřebujete dodat své pokožce a mysli osvěžení? 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Santalové dřevo, 100g, bez palmového oleje
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní santalové dřevo, bez palmového oleje. Toto mýdlo ze santalového dřeva pochází z kolekce vyvinuté pro muže. 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Cedrát, 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
61,98 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena:
750 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní cedrát. Jemné mýdlo s citrusovou vůní dodá vaší pokožce příjemné a osvěžující tóny. 100 g.
Francouzské přírodní mýdlo – Arganový olej, 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
61,98 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena:
750 Kč / 1 kg
Přírodní tuhé mýdlo s vůní arganový olej. Spojení arganového oleje se sladkým mandlovým olejem přináší pokožce potřebnou výživu a hydrataci. 100 g.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
